درباره ما

 درباره نرم افزار خدمات بی همتا

محصول برتر ما

نام برند: بی همتا
نام شرکت: هورماه رابین خاور
شماره ثبت: ۴۶۶۸۲۷

نرم افزار خدمات پس از فروش بی همتا محصولی از شرکت هور ماه رابین خاور است که در چند سال اخیر با تلاش همکاران و مشاوره های به جا و مفید با مشتریان توانسته نیاز مشتریان را در امر خدمات پس از فروش و انبارداری و حسابداری و … برطرف نماید

نسخه دسکتاپ
نسخه وب
ماژول مودیان مالیاتی
مشاغل تحت پوشش
پاسخگوی سوالات شما هستیم. 77613024-021
درباره ما نرم افزار خدمات پس از فروش بی همتا

درباره نرم افزار خدمات پس از فروش بی همتا

مشتریان معمولا” به دنبال محصولات ارزان­تر با کیفیتی پایین نیستند، آنچه می­خواهند به دست آوردن بهترین ارزش در برابر پولی است که می­پردازند. و در عین حال محصول اولیه را نیز در محدوده ا­ی وسیع­تر از آنچه می­باشد، در نظر می­گیرد.

ما باید قادر باشیم نیازهای اضافی مشتری را با قیمتی که او مایل به پرداخت آن بوده و در ضمن از نظر او توجیه پذیر باشد برآورده سازیم.

تأمین نیازهای اضافی مشتری بر ارزش اصلی محصول می افزاید و آنچه بی همتا به آن می ­اندیشد این است که، مهم اجرای کار به نحو مؤثر و نتیجه بخش و در نظر داشتن نیازهای مشتری است.

نرم افزار خدمات پس از فروش بی همتا با هدف کمک به بنگاه ­های تجاری در ارائه ­ی خدمات مناسب به مشتریان و همچنین حمایت از خریداران نرم­ افزار در دی ­ماه 1393 خورشیدی توسط گروهی از افرادی که سال­ها تجربه­ ی تولید و فروش نرم­ افزارهای اطلاعاتی را داشتند، تاسیس گردید.

سال­ها قبل از تاسیس شرکت بی همتا، مدیران و کارشناسان این شرکت تجربه ­های موفق و همچنین ناموفق در اجرای پروژه ­های نرم ­افزاری، سخت ­افزاری و خودکارسازی (مکانیزاسون) شرکت ­های متوسط و بزرگ را داشته ­اند.

هم اکنون زمان آن رسیده ­است که ، با استفاده از تجربیات گذشته، به مدیران سازمان ­ها در امر خرید نرم­ افزار و سایر راهکارهای فروش و خدمات پس از فروش یاری رسانیم.  مشاوره برای انتخاب نرم­ افزار مناسب برای سازمان­ ها و یاری جهت بهبود تولید و جلوگیری از اتلاف وقت برای بازتولید موارد مورد ابهام با مشتریان به تولیدکنندگان نرم­ افزار از هدف­های اصلی ما می­باشد.

در یک کلام، نرم افزار خدمات بی همتا، زبان مشترک مشتری و تولید کننده است. نیازهای مشتری را به صورت درخواست به تولید کنندگان اعلام و درخواست های ایشان را پس از تولید و آزمون (تست) دقیق، تحویل خواهیم گرفت.

در این میان، در امر پشتیبانی نرم ­افزارهای تولید شده، به صورت تخصصی وارد خواهیم شد و سازمان­ ها را جهت امور فناوری اطلاعات بی نیاز از سردرگمی جهت انتخاب خواهیم کرد.

هم ­اکنون، شرکت بی همتا با هدف ارائه­ ی خدمات و محصولات در عرصه فناوری اطلاعات با استفاده و اقتباس از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، در ایران، تهران مشغول به فعالیت می‌باشد.

مشتریان ما

X